Korzyści z drewnianej podłogi dla Twojego domu

Drewniana podłoga jest popularną opcją wśród właścicieli domów i łatwo dostrzec dlaczego. Drewno nie tylko pięknie wygląda, ale może być również niezwykle trwałe i łatwe w utrzymaniu. Ponadto, drewniane podłogi występują w wielu różnych stylach, takich jak parkiet, deska, laminat i inne. Przyjrzyjmy się, dlaczego drewniana podłoga jest doskonałym wyborem dla Twojego domu.

Dlaczego drewniane podłogi są trwałe?

Drewniane podłogi to piękna ozdoba każdego wnętrza. Nic więc dziwnego, że są tak popularne w aranżacji mieszkań, a nawet domów. Co jednak sprawia, że są one tak niezwykle trwałe? Przede wszystkim to naturalne tworzywo jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz trudno go uszkodzić przez spadające przedmioty czy ostry przedmiot. Drewno posiada też naturalne właściwości antybakteryjne, dzięki czemu nie gromadzi się na nim kurz, a całe pomieszczenie jest bardziej przyjazne dla alergików. Co więcej, drewno można wielokrotnie odnawiać i uzupełniać ubytki na powierzchni, dzięki czemu podłoga nawet po wielu latach użytkowania wygląda jak nowa.

Jak czyścić i dbać o drewniane podłogi?

Drewniane podłogi to nie tylko piękny dodatek do domu, ale także cenny element wystroju, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Aby zachować ich naturalny blask, warto wiedzieć, jak je czyścić i dbać o nie w codziennej pielęgnacji. Po pierwsze, trzeba unikać stosowania ostrych detergentów, które mogą uszkodzić drewno. Zamiast tego, wystarczy użyć specjalnych preparatów przeznaczonych do podłóg drewnianych, które nie tylko skutecznie usuwają zabrudzenia, ale także odżywiają drewno. Ważne jest także regularne odkurzanie, które pozwoli utrzymać podłogę w czystości i zapobiegnie gromadzeniu się kurzu. Dbanie o drewniane podłogi nie jest trudne, a efekty będą zachwycające!

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: od 9 do 17
Sobota: od 9 do 13


Spotkanie poza godzinami pracy
po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Oferta: deski podłogowe Lublin, cyklinowanie parkietu, montaż podłóg, podłogi drewniane.

Kontakt i adres firmy

Zamojska 53, 20-102 Lublin

Michał 501-068-411

Andrzej 509-811-443

Maciek 505-150-415

studiopodlogz53@gmail.com

81 443 45 78

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © Z53 2019.